Mieli kolegos, kviečiame dalyvauti Europos sąjungos finansuojamame projekte ,,Klinikinės elektrostimuliacijos svarba kineziterapijoje ir reabilitacijoje”  (CK4Stim)

Projekto „Klinikinės elektrostimuliacijos svarba kineziterapijoje ir reabilitacijoje“ (CK4Stim) (Clinical Key for Electrical Stimulation in Physiotherapy and Rehabilitation) sklaida:

2 nd CK4Stim newsletter LT

CK4Stim leaflet LT

Kvietimas:

Kviečiame dalyvauti, Europos sąjungos finansuojamame projekte „Klinikinės elektrostimuliacijos svarba kineziterapijoje ir reabilitacijoje“ (CK4Stim).

Projekto tikslas – nustatyti kineziterapeutų žinias apie elektrostimuliaciją, tobulinti turimas elektroterapijos žinias, standartizuoti elektroterapijos taikymą, bei optimizuoti kineziterapijos ir reabilitacijos programas.

Įgyvendinant projekto rezultatus buvo sukurtas inovatyvus 5 modulių kursa apie elektrostimuliacijos taikymą kineziterapijoje. Kurso moduliai:

1 modulis: Sveikų ir denervuotų raumenų fiziologija.

2 modulis: Elektrostimuliacijos metodams naudojamos srovės.

3 modulis: Elektrostimuliacija sveikiems raumenims.

4 modulis: Elektrostimuliacija deinervuotiems raumenims.

5 modulis: Elektrostimuliacija reinervuotiems raumenims.

Kursas jau parengtas, ir kviečiame visus kineziterapeutus susipažinti su informacija juose. Kurso moduliai parengti knygos (PDF formatu), skaidrių ir video medžiagos (įgarsintos skaidrės) formatais. Išklausius kiekvieno modulio submodulį, bus pateiktas klausimynas, kuris leis jums įsivertinti savo įgytas žinias. Atsakius į visus modulių (juos sudarančių submodulių) klausimus, galėsite parsisiųsti projekto dalyvio pažymėjimą. Išklausyti 60 valandų kursą ir gauti projekto dalyvio pažymėjimą kviečiame iki 2024-01-22 dienos.

Daugiau informacijos apie projektą ir elektroterapijos kursą rasite šiuo adresu:

https://ck4stim.eu/lt. 60 valandų kursą rasite paspaudę ant nuorodos „Paskaitos

Generalinis rėmėjas

Logo